Vznik firmy se traduje od roku 1993 jako Vnitrostátní a Mezinárodni Autodoprava-Šnobel Zdeněk. V roce 1995 došlo k přetransformovŠní na prŠvnickou osobu a změně nazvu firmy na "BATAX-TRANS s.r.o." Zároveň došlo k rozšíření nabízených služeb o spedici, zasilatelství, skladování a služby celní deklarace. Od vstupu naši země do EU provádíme službu celní deklarace zprostředkovaně s naší partnerskou firmou RSP Invest s.r.o., která disponuje možnosti zajištění celního dluhu až do výše 7 mil. CZK.

Našimi partnery jsou renomované české i zahraniční firmy, ale i menší společnosti. Naše firma se pracovně zaměřuje na tzv. prvotního zákazníka. Znamená to, že naši partneři jsou zpravidla výrobci, obchodníci nebo přímí exportéři. Tato praxe je zárukou, že jsme schopni efektivně reagovat na transportní potřeby našich partnerů.

Zaměřujeme se na autodopravu po celé Evropské unii, zvláště se pak specializujeme na země BENELUXU, kde jsme schopni zajistil autodopravu EXPRESS, kdy dodací lhůty jsou i do 24 hodin. Dalšími destinacemi mimo EU jsou Rusko, Ukrajina, Bělorusko, Turecko. V rámci České republiky i EU zajišťujeme kurýrní službu drobných zásilek, kde dodací lhůta se počítá v hodinách.


 
Home | O společnosti | Služby | Reference | Kontakt
  © bataxtrans.cz Freelance web designer